» O mnie
NAJNOWSZE ZDJĘCIA
NAPISZ DO MNIE
9 × six =
Submit Clear
Blogroll

O mnie

O mnie

Jestem fotografką kobiet i coach’ką.

W ludziach, świecie, życiu szukam i dostrzegam magię, którą zapisuję na fotografiach. Jestem zafascynowana potencjałem, jaki nosi w sobie każdy człowiek, a zwłaszcza energią, którą posiada współczesna kobieta. Urzeka mnie kobieca siła, która idzie w parze z delikatnością, pięknem, wdziękiem, tajemnicą i wyjątkowością. Wierzę w powiedzenie “kobieta zmienną jest”, ale nie z powodu niestałości w uczuciach, czy podjętych decyzjach, ale z powodu niezliczonej ilości wcieleń, jakie każda z nas w sobie nosi. To jest naprawdę niesamowite i  w dodatku da się utrwalić na fotografiach :).

Poza tym jestem umiarkowaną feministką, optymistką, mamą i partnerką nieidealną, ale stale pracującą nad sobą.

Ponieważ znam z autopsji życie z fobią społeczną i proces pozbywania się nieśmiałości, zaczynałam od takich usług jak: „Fotografia dla nieśmiałych” i „Coaching wychodzenia z nieśmiałości”.

Jestem zwierzęciem typowo miejskim – uwielbiam wiejskie, słoneczne plenery oraz relaks na łonie natury, ale nie dłuższy niż 7 dni. Po tym okresie zżera mnie tęsknota za zgiełkiem, harmidrem i zapachem spalin.

Jestem niepoprawną kawoszką, starającą się uratować nieco zdrowia zamieniając espresso i latte na kawę inkę.

Na stałe działam również w Projekcie Metamorfoza – oferującym kompleksowe, indywidualne metamorfozy wizerunkowo-mentalne zakończone sesją fotograficzną, a także szkolenia i coachingi:

www.ProjektMetamorfoza.pl

Jestem współwłaścicielką szkoły fotografii Made with Passion, a także prowadzę indywidualne szkolenia i coachingi dla fotografów (coaching kariery, coaching biznesowy, coaching motywacji).

 

Zapraszam Cię gorąco przed obiektyw mojego aparatu. Razem wyczarujemy obrazy, na których zatrzymamy chwile – dla Ciebie, Twoich najbliższych a także tych, którzy pozostaną, kiedy nas już dawno nie będzie. Jak napisała Angela Carter: „Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”, zapraszam Cię więc do zbierania owych kęsów z Twojego życia w niezwykłych spiżarniach, jakimi są albumy i fotoksiążki.

Pozdrawiam i czekam na kontakt od Ciebie

Katarzyna Cyrulska

 

Up